O NAS

Świat Łazienki zajmuje szczególne miejsce w naszych projektach. Obserwujemy go nieustannie i skupiamy na nim wiele uwagi. Funkcja, jaką pełni on w przestrzeni mieszkalnej powoduje, że praca nad nim zawsze jest dla nas wyzwaniem, ponieważ nie wszystkie dotychczasowe rozwiązania wydają się być oczywiste.

Dzięki temu realizujemy własne idee, realizujemy własne pomysły i przedstawiamy własne rozwiązania, w których brak miejsca na kompromisy. Urzeczywistnienie tej filozofii pozwoliło nam stworzyć produkty, których formę i użyteczność tworzy dobry design.

 

Dziś, bez względu na jego charakter i indywidualność, zachęcamy Cię do odwiedzin naszego Świata Łazienki, słowami: 

 

Witaj w swojej nowej Łazience, urzeczony jej nowym stylem, funkcjonalnością oraz przyjaznym klimatem.

Produkcja

Wykonanie naszych produktów zajmuje nam wiele czasu, ponieważ tworzymy je ręcznie. Nasza osobista pasja w ich tworzeniu, oznacza inną energię, głębsze zaangażowanie, odpowiedzialny sposób pracy.

Pasja

To co robimy, robimy z pasją

nie pozostawiamy niczego przypadkowi: przykładamy wagę do doboru surowców i detali, bo wszystko to składa się na najwyższą jakość produktów.

Inspiracje

Kiedy pracujemy, lubimy czerpać inspirację od tego, co nas otacza. Nasze produkty mówią kim jesteśmy i co cenimy. Wierzymy w nowe, przyjazne dla  użytkownika rozwiązania i technologie, ponieważ w naszym sposobie pracy lubimy przełamywać stereotypy.

Jakość

Wszystkie nasze produkty cechuje najwyższa solidność wykonania i odporność na działanie wody. 

Wiedza i doświadczenie naszych pracowników pozwalają nam zachować wysokie standardy produkcji.

Molteforme

Nasz zespół

Nasz zespół składa się z profesjonalnych i kompetentnych specjalistów z dużym doświadczeniem w branży  architektonicznej oraz produkcji wyrobów m.in. z tytanu, niklu, materiałów niklopochodnych takich jak Inconel, Nimonic, czy Hastelloy oraz stali nierdzewnych, kwasoodpornych i aluminium.Zapewniamy specjalistyczne materiały, z których wykonujemy  nasze produkty.

Jesteśmy zawsze gotowi służyć Ci pomocą.

Artur Bencki urodził się w Kaliszu. Studiował Architekturę Wnętrz na WSiNF na Wydziale Sztuk Pięknych i Projektowych w Łodzi.
Jego tożsamość projektowa wypracowała własne formy stylowe, które charakteryzują się czystą i ponadczasową linią. 
W swoich projektach odrzucił związek budowania przestrzeni według utartych schematów i ujednoliceń. Wszystkie prace realizuje w duchu nowoczesnego funkcjonalizmu ukierunkowanego na wymogi użytkownika. Nie traktuje architektury, jako rzemiosła, lecz jak świadomy proces twórczy, mający oddać ducha inwestora oraz projektowanej przestrzeni. Działalność zawodowa ARTURA BENCKIEGO jest podzielona na wiele kierunków od architektury do projektowania wnętrz, od design do komunikacji wizualnej. Jest uczestnikiem konkursów architektonicznych, seminariów i szkoleń.
Współpracuje z wieloma czołowymi producentami w kraju i zagranicy, którzy dostarczają rozwiązania dla architektury oraz wyposażenia wnętrz.

 

ja5.jpg

Artur Bencki

Projektant

MA108_2.jpg

Nasza Misja

Naszą misją jest ciągłe doskonalenie umiejętności i eksperymentowanie z równowagą między człowiekiem a architekturą, między innowacją a organizacją, między automatyzacją a pracą ręczną. W centrum naszej wizji znajdują się ludzie i ich otoczenie. Przetwarzanie materiałów, takich jak aluminium metal i kompozyty, zaangażowanie w zrównoważony rozwój środowiska: to powody, dla których wdrożyliśmy złożony technologicznie proces produkcyjny. Każdy etap produkcji - od cięcia, obróbki mechanicznej, lakierowania, montażu, aż po pakowanie podlega ścisłej kontroli jakościowej.

Satysfakcja

Od ogólnej koncepcji po rygorystyczny dobór materiałów i komponentów, dbałość o każdy szczegół. Wszystkie etapy procesu tworzenia produktów Molteforme poddajemy stałej kontroli jakościowej. Dzięki temu możemy zagwarantować klientom na całym świecie wysoki stopień satysfakcji z użytkowania naszych produktów. Nasze produkty  zyskały uznanie klientów w 24 krajach na świecie.