PDF WERSJA

DOSTAWY I PŁATNOŚĆ

JAK PAKUJEMY PRZESYŁKI (BEZPIECZEŃSTWO PRZESYŁKI)

Duża część sprzedawanych przez nas produktów to produkty, które w transporcie bardzo łatwo jest uszkodzić, stłuc lub zmiażdżyć. Przykładamy dużą wagę do ich bezpiecznego zapakowania, aby dotarły do Ciebie w stanie idealnym. Używamy do tego celu grubych kartonów, folii bąbelkowej, styropianu i miękkich wypełniaczy.

Bardzo staramy się, aby przesyłka przygotowana dla Ciebie była odpowiednio zabezpieczona, jeśli jednak wygląda na uszkodzoną w czasie transportu, przyjmij paczkę i spisz protokół reklamacyjny w obecności kuriera. Jeśli możesz, wykonaj zdjęcia zniszczeń i dołącz do korespondencji reklamacyjnej.

W JAKI SPOSÓB WYSYŁANE SĄ ZAMÓWIENIA

Staramy się, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej, zwykle trwa to nie dłużej niż 5 dni od momentu złożenia zamówienia. Przy dużej liczbie zamówień czas ten może się wydłużyć nawet do 14 dni od momentu złożenia zamówienia. Informację o planowanym czasie realizacji Twojego zamówienia otrzymasz zawsze na stronie produktu.

Nie wszystkie produkty, które oferujemy w naszym sklepie online są dostępne w naszym magazynie, część z nich musimy sprowadzić na zamówienie. Wydłuża to czasami proces zamówienia o kilka dodatkowych dni. Jeśli spotkają nas jakieś trudności i nie będziemy w stanie zrealizować Twojego zamówienia w zadeklarowanym czasie, skontaktujemy się z Tobą.


Pamiętaj! Wszystkie produkty pakujemy bezpiecznie (używamy folii bąbelkowej, styropianu i miękkich wypełniaczy), jeśli jednak przesyłka wygląda na uszkodzoną w czasie transportu - spisz protokół reklamacyjny w obecności kuriera.

Zamówienia wysyłane są firmą kurierską GLS na wskazany podczas składania zamówienia adres. Produkty wielkogabarytowe (np. meble lub duże ilości zamówionego towaru) wysyłane są przesyłką paletową przez firmę DB Schenker. Informujemy, iż dostawa przez firmę kurierską DB Schenker nie obejmuje usługi wniesienia przesyłki do mieszkania/lokalu.

 

 

Opcja bezdotykowej dostawy kurierskiej GLS

Stosując dodatkowe środki ostrożności wprowadzamy możliwość doręczenia przesyłki we wskazane przez Klienta, bezpieczne miejsce bez konieczności składania podpisu. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

  1. Odbierz mail od GLS informujący o dostawie

  2. Kliknij w podany w mailu link umożliwiający wybór różnych opcji dostawy

  3. Po przejściu na stronę GLS wybierz opcję „zgoda na pozostawienie paczki bez podpisu”

  4. Wskaż bezpieczne miejsce pozostawienia przesyłki zabezpieczone przed dostępem osób trzecich i uszkodzeniami np. przez deszcz.

 

 

JAK MOGĘ ZAPŁACIĆ (PŁATNOŚCI)

Jak mogę zapłacić za zamówienie?

W naszym sklepie online możesz zapłacić:

  • przelewem elektronicznym (BLIK, szybki przelew, karta płatnicza) - zapłacisz już w momencie zamawiania produktów.

  • za pobraniem - przy odbiorze przesyłki

Współpracujemy z operatorem płatności internetowych BlueMedia, który umożliwia dokonanie płatności kartami (Visa, MasterCard) oraz szybkimi przelewami.

 

 

 

Gdzie znajdę więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych?

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami opublikowanymi na naszych stronach WWW:

- Polityka Prywatności - https://home-you.com/pl/polityka-prywatnosci

- Polityka Cookies - https://home-you.com/pl/polityka-cookies

- Reklamacje https://home-you.com/pl/reklamacje-rodo

Zmiany Polityki Prywatności »

Niniejsza Polityka Prywatności podlega systematycznym audytom i jej treść może ulec zmianie, w szczególności w sytuacji zmiany przepisów prawa, nowych wytycznych organów odpowiedzialnych za nadzór nad procesami ochrony danych osobowych lub pojawienia się kodeksów dobrych praktyk dla branż handlowych. Pragniemy również wskazać, że rodzaj świadczonych przez nas usług, jak również sposoby pozyskiwania i przetwarzani danych będą z czasem ulegały zmianie. Niniejsza Polityka będzie uaktualniana systematycznie po to, aby odzwierciedlać te zmiany. Pamiętaj, że korzystając z naszej strony internetowej, akceptujesz zasady przedstawione w niniejszej Polityce i każde Twoje odwiedziny na naszej stronie są utożsamiane z akceptację zasad zawartych w jej treści. Dlatego zachęcamy do odwiedzania tej strony zawsze, kiedy przekazujesz nam swoje dane osobowe, tak aby zapoznać się z najnowszą wersją obowiązującej Polityki Prywatności.

 
 Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz więcej informacji o produktach, punktach sprzedaży, wsparcia technicznego.

NAPISZ DO NAS